Et digitalt løft i en digital tid

2020 har utviklet seg til å bli et digitalt løft for hele samfunnet og GSA er inget unntak. I sommer lanserte GSA sin nye logo og nå lanseres nettsiden. GSA har også lekt med digitale formater som eventer på Whereby samt videointervjuer med sentrale GSA medlemmer gjennom året.

På vegne av styret uttrykker vår leder, Martin, glede over å kunne gi medlemmene et nytt lekkert samlingspunkt. Samtidig ser styret etter muligheter for å samle og dele denne unike kunnskapen våre medlemmer besitter i ulike former. Vi ønsker alle medlemmer velkommen til å komme med forslag og uttrykke idéer gjennom våre digitale kanaler. 

Formål med nettsiden
GSA er et nettverk hvor medlemmene kan dele erfaringer og kunnskap. Nettsiden vil være en formidler av denne kompetansen samt fremme samarbeidspartnere gjennom å gi informasjon om både foreningen og eventer som blir arrangert fortløpende gjennom året. 

Har du ønsker tilknyttet GSA-nettverket? Send oss en melding på Facebook eller styret@gsa.no, så prates vi!