Ny side!

Endelig har Gründerskolen Alumni fått en side som er lettere å oppdatere og hvor vi kan ta i bruk diverse sosiale medier for å kommunisere med våre medlemmer og andre innovasjonsinteresserte! Sidene vil etterhvert inneholde informasjon om entreprenørskap i Norge, nyttige ressurser for deg som er gründer eller tenker på å starte noe, og linker til de av våre medlemmer som blogger, twittrer, fotograferer etc. Har du innspill på hva sidene bør inneholde, legg igjen en kommentar!

2 kommentarer om “Ny side!

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s